I miejsce siatkarek NOSiR w turnieju w Nadarzynie

  • Posted on: 27 June 2015
  • By: LOS

Dnia 20 czerwca 2015r. odbył się w Nadarzynie Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej pod patronatem Mistrzyni Europy Dominiki Leśniewicz. Tym razem klub z Nowego Dworu Mazowieckiego wystawił do gry zaledwie jedną drużynę występującą w składzie - Aleksandra Stan, Julia Żelazek, Klara Kempfi. Dziewczyny pomimo mocnej obstawy turnieju pojechały na zawody pełne optymizmu i wiary we  własne umiejętności, co bardzo szybko zaprezentowały, dominując nad rywalkami już w pierwszych spotkaniach. 

Dopiero w późniejszym etapie turnieju pojawiły się pierwsze trudności, z  którymi jednak udało im się poradzić. Tym samym siatkarki z Nowego Dworu Mazowieckiego doszły do ostatniego meczu turnieju bez straty seta. Tak, jak należało się spodziewać - mecz finałowy okazał się  najtrudniejszym wyzwaniem. Nowodworzanki rywalizowały w nim z zawodniczkami Metra Warszawa, który od niedawna dopiero rozpoczął pracę ze swoimi dziewczynami. Klub nie jest jednak nieznany znawcom piłki siatkowej wcześniej bowiem zapisał się w historii jako jeden z najlepszych w Polsce ośrodków szkoleniowych chłopców. Po długim i zaciętym meczu siatkarki nowodworskie zeszły z boiska szczęśliwe, wygrywając minimalną przewagą nad koleżankami z Warszawy. Po raz kolejny możemy mówić o niemałym sukcesie siatkarek Nosiru. 

Warto w tym miejscu podziękować także wszystkim osobom, które - mimo, że kibicują na co dzień innym zespołom - życzyły naszym powodzenia w nadchodzących Mistrzostwach Polski Kinder+Sport w Krakowie. Dziewczym gratulujemy i my i także życzymy sukcesów w tych prestiżowych zawodach!